تصویر نقش تامین اجتماعی در کاهش آسیب های حال و آینده ناشی ازشیوع ویروس کرونا  بسیار حیاتی است
رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم:

نقش تامین اجتماعی در کاهش آسیب های حال و آینده ناشی ازشیوع ویروس کرونا بسیار حیاتی است

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: با شیوع ویروس کرونا وظیفه و نقش سازمان تامین اجتماعی در کاهش آسیب های حال و آینده ناشی از این پدیده در جامعه بسیار حیاتی است.


به گزارش روابط عمومی سازمان منطقه آزاد قشم حمیدرضا مومنی ظهر روز چهارشنبه در دیدار مدیرکل سازمان تامین اجتماعی استان هرمزگان  با وی افزود: تامین اجتماعی در این شرایط خطیر نه تنها می تواند باری از دوش مردم بردارد بلکه با با برنامه ریزی دقیق نگرانی های به حق مردم آسیب دیده از کرونا را از آینده شان برطرف نماید.
وی با اشاره به همراهی و همکاری تنگاتنگ سازمان تامین اجتماعی شعبه قشم با سازمان منطقه آزاد قشم تصریح کرد: ما انتظار داریم که مدیریت این شعبه مجموعه کارهایی را که در این شرایط خطیر ناشی از شیوع ویروس کرونا به بیمه شدگان مانند برقراری بیمه بیکاری و یا کمک به احیای مشاغل از دست رفته می تواند ارایه کند در قالب یک بسته به سازمان منطقه آزاد قشم پیشنهاد بدهد.
به گفته وی قشم همانطور که در خیلی ازموارد به عنوان پایلوت طرح های نوین کشوری مطرح بوده است، درخصوص اجرای طرح های  تامین اجتماعی در رابطه با شرایط کرونایی هم سازمان منطقه آزاد قشم آماده همکاری با تامین اجتماعی در جهت مقابله با آسیب های ناشی از شیوع این ویروس است.
مومنی بر ضرورت بیمه شدن شاغلان در همه بخش ها در قشم تاکید کرد و گفت: اگر در یک پروژه بزرگ 800 نفر شاغل باشند و بیمه آنها ساماندهی نشود در صورت بروز حادثه ای برای هریک از این افراد، پاسخگو چه کسی می تواند باشد؟
براساس این گزارش سیدفاضل حیدری بلوکی مدیرکل تامین اجتماعی استان هرمزگان نیز در این دیدار با تشکر از حمایت های سازمان منطقه آزاد قشم از تامین اجتماعی شعبه قشم، گزارشی از نحوه انتصاب مدیران شعبات تامین اجتماعی کشور را ارایه کرد و گفت: تامین اجتماعی شعبه قشم از شعبات نمونه کشور مخصوصا در بحث ارایه خدمات نوین به بیمه شدگان بشمار می رود.
بنا بر این گزارش، عابدین سعادت فر معاون توسعه مدیریت سازمان منطقه آزاد قشم  هم در این دیدار سازمان تامین اجتماعی شعبه قشم را از نزدیک ترین و هماهنگ ترین سازمان های مستقر در جزیره با منطقه آزاد خواند و اظهار امیدواری کرد که این روابط  بیش از پیش توسعه  پیدا کند.
گفتنی است در این دیدار عبدالله محمدی به عنوان رییس جدید سازمان تامین اجتماعی شعبه قشم  به رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم  معرفی و از خدمات عباس اکبری  رییس پیشین این شعبه که به معاونت تامین اجتماعی استان هرمزگان منصوب شده است، تقدیر شد.

همه حقوق نزد سازمان منطقه آزاد قشم محفوظ می باشد.