تصویر پیام مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم به مناسبت تجلیل از شکوه حضور مردم شریف جزیره قشم درانتخابات ۹۶/ روحانی دوازدهمین رئیس جمهور منتخب مردم

پیام مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم به مناسبت تجلیل از شکوه حضور مردم شریف جزیره قشم درانتخابات ۹۶/ روحانی دوازدهمین رئیس جمهور منتخب مردم

.

مردم خردمند و ولايتمدار جزيره زيباي قشم!
سلام
حضور کم نظیر، حماسه ساز و ارزش آفرين مردم شریف قشم و ملت بزرگ ايران در صحنه دوازدهمين دوره انتخابات رياست جمهوري را شادباش مي گويم!
شكوه رويداد بيست و نهم ارديبهشت ٩٦ آنچنان گسترده و ژرف بود كه قلب مهربان مقام معظم رهبري را شادمان نمود و بار ديگر جهانيان را به شگفتي واداشت .
اگر نبود خواست پروردگار آنجا که می فرماید : "إِنَّمَا أَمْرُهُ إِذَا أَرَادَ شَیْئًا أَنْ یَقُولَ لَهُ کُنْ فَیَکُونُ" ، اگر‌نبود تدبير همه خدمتگزاران نظام جمهوري اسلامي ايران در هر جايگاه و با هر انديشه اي  و اگر نبود اميدي كه مردم نيكو سرشت و ديندار اين سرزمين به آينده كشور خويش دارند اين شور شگفتي ساز آفريده نمي شد.
مردم قدرشناس و فهیم شهرستان قشم! ملت سرافراز ايران  چهار سال ديگر به اعتدال و عقلگرايي "بلي" گفت تا تاريخي انديشمندانه بسازد. مردم خرمند ايران به تعادل و تعامل راي داد تا دوستيها را استوارتر كند و از دشمنيها بكاهد. امروز قاطبه مردم ایران نشان دادند که به این باور رسیده اند تا ماهی گیری را بیاموزند بجای آنکه طلب ماهی کنند.
اكنون كه درياي حضور مردم در افق انديشه و خرد جمعي، موج خروشاني از شادي و مهرورزي بر پا داشته است من و همکارانم در سازمان منطقه آزاد قشم نيز به عنوان قطره هايي از اين درياي نيلي و ناب، دست همه شما خوبان را با هر باور سياسي كه داريد به دوستي مي فشاريم و مي دانيم كه با كليد تدبير مي توان قفل هر در سنگيني را گشود و دشت بنفشه زار و گل اميد را به تماشا نشست.  
مردم نجيب و انديشمند جزيره قشم! از اينكه در گرماي  سوزنده جنوب، ساعت ها در صف راي گيري به پا ايستاديد تا اينكه به نداي رهبر فرزانه مان، حضرت آيت الله خامنه اي (مد ظله العالي) لبيك بگوييد و در تعيين سرنوشتتان انگشتان جوهري خود را چونان درفش كاوياني به نشانه پيروزي برافرازيد، از شما سپاسگزارم و افتخارمیکنم که خدمتگذار شما عزیزان پرشور و با شعور هستم .
 
زنده باد مردم همیشه در صحنه و تاريخ ساز جزيره قشم و زنده باد ايران و ايراني!


حميدرضا مومني
رئیس هیئت مدیره و مديرعامل
سازمان منطقه آزاد قشم

همه حقوق نزد سازمان منطقه آزاد قشم محفوظ می باشد.